Markizy to ozdobne daszki wykonane w tkanin i osadzone na aluminiowej konstrukcji. Są one świetnym sposobem na zacienienie dużych powierzchni.

Markiz używa się najczęściej do zacienienia: tarasów, balkonów, werand, ogrodów, ogródków kawiarnianych, sklepów czy witryn sklepowych, a także punktów gastronomicznych. Markizy są nowoczesnym elementem aranżacji, który pełni wiele wartościowych funkcji.

Markizy są wyposażone w trwały materiał, który wyróżnia się odpornością na działanie warunków atmosferycznych, a także promieni słonecznych. Kolory markiz nie blakną, a poza tym markizy można czyścić.

Wykonanie z najwyższej jakości specjalnych materiałów powoduje, że są one także odporne na rozdarcia czy zniszczenia pod wpływem naprężeń. Dzięki temu markizy są niezwykle trwałe i zarazem piękne.

Markizy posiadają wiele zalet. Wśród nich można wymienić: ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, ochronę przed wiatrem, ochronę przed deszczem, pełni rolę reklamy, jak również stanowi piękną ozdobę.

Jak widać, markizy pełnią zarówno funkcje estetyczne i dekoracyjne, jak i bardzo praktyczne. Wówczas, gdy każda z tych funkcji będzie połączona z drugą, otrzymujemy wspaniały element wystroju, który staje się niezwykle funkcjonalny.

http://www.thermofloc-polska.com/ żaluzje wewnętrzne
Kinga
News Reporter
Interesuję się pisaniem i projektowaniem wnętrz. Peace.