Moskitiera zintegrowana z roletą
www.bvp-sidir.pl

Popularnym rozwiązaniem na miesiące letnie są moskitiery. Dlaczego warto z nich skorzystać? Bo doskonale osłaniają okno przed dostępem wszelkich niepożądanych owadów. Moskitiera to drobna siateczka, która nie ogranicza widoczności i dostępu dziennego światła.

Oczka siatki są jednak na tyle niewielkie, że żaden owad się przez nie nie przeciśnie. Dotyczy to nie tylko komarów czy pszczół, ale również mniejszych bzyczących agresorów, takich jak meszki. Moskitiery to idealne rozwiązanie dla domów zlokalizowanych w pobliżu terenów zieleni, zwłaszcza na wsi.

W trawie czy krzewach lęgnie się szczególnie dużo moskitów, a wszystkie chętnie zawitają do naszego pokoju na widok zapalonego światła. O moskitierze powinniśmy pamiętać zwłaszcza wtedy, gdy w domu znajdują się małe dzieci. Ukąszenie osy czy – co gorsza – szerszenia może skończyć się nawet wizytą w szpitalu.

Zamontowana moskitiera całkowicie uniemożliwi dostanie się do mieszkania groźnych owadów. Moskitiera ma jeszcze jedną ważną zaletę – może ułatwić życie alergikom. Nosicielami alergenów mogą być wlatujące do mieszkania owady, jednak najczęstszym problemem są po prostu pyłki, które dostają się przez otwarte okno.

Moskitiera skutecznie przyhamowuje ten proces, a alergicy mogą oddychać swobodnie. Dlaczego jednak warto mówić o moskitierze, kiedy zastanawiamy się nad instalacją rolety zewnętrznej. Ponieważ możliwe jest zintegrowanie obu tych rozwiązań.

O taką opcję należy zapytać producenta lub firmę montującą roletę.

Kołdry antystresowe najpiękniejsze świece zapachowe
Kinga
News Reporter
Interesuję się pisaniem i projektowaniem wnętrz. Peace.